5 reprezentantek myślenickiego klubu Lady Fitness wystąpi na Mistrzostwach Świata

Zaledwie dwa tygodnie temu sportowcy klubu Lady Fitness zdobyli na Mistrzostwach Polski Cheerleaders i Mistrzostwach Europy w fitness 13 medali. Teraz przyszła pora na eliminacje do Mistrzostw Świata i jednocześnie Mistrzostwa Polski dzieci i młodzieży w fitness, podczas których reprezentanci klubu spisali się świetnie.

Zaledwie 9 letnia Lena Latoń po raz trzeci utrzymała tytuł Mistrzyni Polski, a jej koleżanka Kataryna Kubatko V-ce Mistrzyni Polski. W ślady starszych koleżanek poszły także Kamila Pustelnik – debiutując złotem, oraz Milena Nosal, która zdobyła srebrny medal Mistrzostw Polski. Oliwia Cholewa w kategorii liczącej aż 19 rywalek utrzymała tytuł brązowej medalistki Mistrzostw. Najmłodszą reprezentantką klubu była 5,5 letnia Antonina Kuźniar która walcząc ze starszymi koleżankami uplasowała się na 5 miejscu, podobnie jak Anna Korus i Lena Chmielewska. Tuż za finałem znalazły się natomiast Natalia Kuchnia, Gabriela Rerutko, Emilia Kruszec i Zuzanna Kiszka.

Dzięki wysokim wynikom klub został doceniony w randze 3 najlepszych klubów w Polsce. Teraz aż 5 reprezentantek startować ma możliwość startu za tydzień w Serbii na Mistrzostwach Świata. Na ubiegłorocznej edycji Mistrzostw Świata reprezentanci klubu przywieźli kilka medali.

informacja: Lady Fitness Myślenice
Dyskusja Facebook

Powiązane wiadomości

Skip to content