7 medali na Mistrzostwach Polski dla zawodniczek Lady Fitness Myślenice!

W miniony weekend w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Mistrzostwa Polski dzieci, młodzieży oraz juniorów i seniorów w fitness i kulturystyce. Zawody stanowiły jednocześnie eliminacje do Mistrzostw Świata, które odbędą się już za 2 tygodnie.

Myślenicki klub Lady Fitness, jako nieliczny w okolicy przygotowuje zawodnicy do tych trudnych zawodów łączących treningi siłowe, sylwetkowe, kondycyjne, gimnastyczne i taneczno-akrobatyczne. Zawodniczki klubu zajęły prestiżowe II-gie w Polsce miejsce, co pozwoliło na zajęcie vice Mistrzostwa Polski w ogólnopolskiej klasyfikacji klubów. Prawie wszyscy zawodnicy dostali się do finałów i wrócili z medalami, co jest bardzo dużym osiągnięciem i sukcesem klubu.

Pośród zawodniczek na wyróżnienie zasłużyły m.in. 8-letnia Lena Latoń, która utrzymała swoją pozycję Mistrzyni Polski, tuż za nią uplasowała się ze srebrem Kateryna Kubatko. Kolejny sukces odniosła 9-letnia Oliwia Cholewa, która zdobyła brązowy medal.

Wśród juniorek fitness kobiet do 23 roku życia w kategorii wzrostowej do 163 cm Mistrzynią Polski została Yuliia Komenotrus, a V-ce Mistrzynią Natalia Goc. Natomiast powyżej 163 cm wzrostu Mistrzynią Polski – Justyna Rynduch, na drugim miejscu sklasyfikowano Emilię Gracę. Wszystkie zawodniczki są podopiecznymi klubu Lady Fitness, gdzie doskonalą swoje umiejętności. Rozegrano także wśród juniorek fitness kategorię “open” czyli spośród pierwszych miejsc wybrano tą najlepszą, którą okrzyknięto Justynę Rynduch.

W kategoriach młodzieżowych i dziecięcych na uwagę również zasługują osiągnięcie Mistrzostwa Polski wśród nastolatek przez Emilię Gracę, oraz 4-te miejsce Wiktorii Cycoń. Tuż za podium uplasowała się debiutująca wśród 9-latków Ania Korus, a Natalia Kuchnia na miejscu 5-tymw klasyfikacji ogólnopolskiej.

Dziękuję wszystkim którzy dopomogli w tym ogromnym sukcesie, za pracę zawodnikom, rodzicom, oraz za wsparcie organizacyjne wszystkich zaangażowanych w wyjazd. Teraz mamy nadzieję, że uda nam się wyjechać na Mistrzostwa Świata.opowiada trenerka Anna Simsak-Godula
informacja Leady Fitness Myślenice
Dyskusja Facebook

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Skip to content