“Afrykan” od Starosty trafił w ręce zwycięzców aukcji WOŚP

Podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na portalu aukcyjnym myślenicki sztab wystawił wiele przedmiotów, z których pieniądze zasiliły konto 29 finału WOŚP. Pośród wielu aukcji była również licytacja ciasta, które własnoręcznie miał upiec Starosta Myślenicki Józef Tomal.

Licytacja była bardzo zacięta, a końcowa cena chyba przerosła oczekiwania organizatorów i samego Starosty, gdyż ciasto czyli legendarny “Afrykan” wylicytowany został za kwotę 1475 zł. Jak się później okazało najwyższą sumę zaoferowali pracownicy jednego z budynków Starostwa Powiatowego w Myślenicach, gdzie mieszczą się wydziały Geodezji i Kartografii oraz Architektury. Dwie Panie wpadły na genialny pomysł zrobienia zbiórki pomiędzy pracownikami budynku i trzymając do ostatniej chwili w tajemnicy swoją akcję, w ten sposób wsparły wraz z pozostałymi urzędniczkami i urzędnikami powiatowymi tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dziś Starosta Józef Tomal przekazał nie jedno a trzy ciasta na ręce pracowników tego budynku. Przekazując własnoręcznie wykonane ciasta, Starosta nie krył wzruszenia i w miłych słowach dziękował za wspaniałą inicjatywę i tak miły gest ze strony swoich pracowników.

 

Powiązane wiadomości

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x
Skip to content