Bezpłatne badania w dzień Pielęgniarki i PołożnejInformacje  

Bezpłatne badania w Dzień Pielęgniarki i Położnej

Na Rynku w Myślenicach w swoje święto pielęgniarki i położne przeprowadziły badania dla mieszkańców powiatu myślenickiego. W namiotach przeprowadzane były bezpłatne badania profilaktyczne poziomu glukozy oraz ciśnienia, porady dietetyka m.in: analiza składu ciała.

Szkoła Młodych Ratowników przeprowadziła naukę podstawowych zasad pierwszej pomocy, jak zachować się i jak udzielać pomocy podczas zdarzeń losowych czy wypadkach. Już nasi młodzi ratownicy nie raz pokazali swoje umiejętności praktyczne podczas zdarzeń losowych.

W ten dzień nie tylko odbyły się badania, gdyż według zasady lepiej zapobiegać niż leczyć przeprowadzono akcję edukacyjną i informacyjną na temat programów profilaktyki chorób cywilizacyjnych dostępnych na terenie powiatu myślenickiego.

Obchody i badania w ramach Dnia Pielęgniarki i Położnej zorganizowane zostały przez Małopolską Izbę Pielęgniarek i Położnych we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Myślenicach.

foto. Powiat Myślenicki

 

Bezpłatne badania w dzień Pielęgniarki i Położnej Bezpłatne badania w dzień Pielęgniarki i Położnej Bezpłatne badania w dzień Pielęgniarki i Położnej Bezpłatne badania w dzień Pielęgniarki i Położnej Bezpłatne badania w dzień Pielęgniarki i Położnej Bezpłatne badania w dzień Pielęgniarki i Położnej Bezpłatne badania w dzień Pielęgniarki i Położnej Bezpłatne badania w dzień Pielęgniarki i Położnej

Polub tą informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

Napisz komentarz

Lub

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.