Bibliotecon 2.0, dzień gier i fantastyki w myślenickiej bibliotece

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Sobotnie popołudnie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Myślenicach należało do fanów gier i fantastyki. Myślenicki Klub Fantastyki oraz Miejska Biblioteka zaprosiły wszystkich miłośników gier różnego rodzaju do wspólnego spędzenia czasu przy grach planszowych oraz komputerowych.

Popołudnie rozpoczęło się od malowania figurek do gier, w podziemiach biblioteki przy stołach zasiedli młodzi adepci gier i przygotowywali figurki jakimi później mogli grać w “planszówki”. Kolejna atrakcja to turniej Teeken’a, gdzie przy komputerach spotkali się na rywalizacji Ci, którzy wybrali tę formę gier jako dzisiejszą propozycję organizatorów.

Grupa miłośników gier RPG która na stałe gości w murach biblioteki również dziś prezentowała swoje hobby. Zespół miłośników RPG powiększa się stopniowo a biblioteka gier w jakie grają i zachęcają innych do wspólnej rywalizacji jest już imponująca.

Największa publiczność i ilość uczestników zgromadził cosplay czyli pokaz ramach którego osoby nazywane cosplayerami tworzą przebrania i wcielają się w postać fikcyjną.

Kolejny już Bibliotecon zgromadził licznych odwiedzających i uczestniczących w zajęciach miłośników gier i cosplay w tym roku cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

 

Powiązane wiadomości

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x