BLOG: Audycje radia KMY.pl zawitały na Google Podcast

Google Podcast to ostatnie miejsce w którym planowaliśmy umieścić nasze audycje w postaci podcastów. Od dziś wszyscy użytkownicy smartfonów z systemem Android mogą słuchać archiwalnych audycji w postaci podcastów za pośrednictwem aplikacji Google Podcast.

Powiodło się tym samym umieszczenie naszych audycji na pięciu najpopularniejszych serwisach na świecie. Audycje archiwalne radia KMY.pl możecie zatem słuchać na: iTunes, Spotify, TuneIn, Stitcher a od dziś Google Play. Jak widać staramy się dotrzeć do słuchaczy niezależnie od preferowanych przez nich systemów i producentów.

Obecnie w systemach podcastowych można odsłuchać audycje z cyklu: Krzywe zwierciadło nasza audycja kabaretowa, która gościła na naszej antenie w latach 2016-2017, Oczami Radnego cykl obecnie nadawany i aktualizowany, Otwarte Studio czyli nasze radio na wizji, PO-MOCNE rozmowy – audycje przygotowywane z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa w Myślenicach, Polska za progiem zamknięty cykl o podróżach i zabytkach Polski oraz ostatnie audycje wyborcze przed wyborami parlamentarnymi 2019. Będziemy się starać aby kolejne cykle zarówno te goszczące obecnie na naszej antenie jaki i zamknięte niebawem znalazły się w postaci podcastów.

 

Powiązane wiadomości

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content