BLOG: Dlaczego szukamy mecenasów na patronite dla KMY.pl

Od pięciu lat KMYpl rozwija się, rozwija się dzięki naszej pracy, w którą wkładamy nie tylko całe nasze serce i każdą wolną chwilę ale i również nasze pieniądze. Rośnie serwis, rośnie wymaganie naszych odbiorców, rosną wyzwania.
Niestety prowadzenie takich serwisów rodzi konieczność wydawania coraz większych środków na utrzymywanie portalu, radia i telewizji, które staramy się prowadzić i udoskonalać.

Od samego początku naszym wyborem była niezależność i wolność w przekazywanych informacjach i niezależność poprzez budowanie społeczności i brak uzależnień finansowych. Jak na razie chyba nam się to udaje, ale czas biegnie nieubłaganie, koszty rosną i coraz częściej stajemy przed pytaniami czy nadal będziemy w stanie finansować media KMYpl bez zewnętrznej pomocy. Niestety częściej już myślimy o utrzymaniu niż rozwoju a kto stoi w miejscu cofa się.

Chcieliśmy zbudować społeczność wokół KMYpl, ludzi którym podobnie jak nam zależy by informacja była szyba, dobra i niezależna. Pokazywać i opisywać rzeczywistość a nie to za co płaci władza, burmistrzowi, wójtowie, posłowie czy partie – takie mają być media. Chcieliśmy zbudować społeczność która wraz z nami będzie współtworzyć media ciekawe, nowoczesne i wspólne. Chcieliśmy zbudować media w których będziemy mówić o tym co chcą nasi słuchacze, widzowie czy czytelnicy.

Tak wiele zależy niestety nie tylko od nas. My wkładamy w to naszą pracę, czas, środki i możliwości. Was prosimy o wsparcie i współpracę.

Zbudujmy KMYpl wspólnie i na nowo. Zbudujmy wspólne nasze wspólne media. Jeśli jak my widzisz że media jakie tworzymy są potrzebne wejdź na https://patronite.pl/kmypl i twórz z nami portal, radio i telewizję.

Zaproś nas na jedną kawę w miesiącu” to tak niewiele a zarazem tak dużo dla nas aby zobaczyć że nie tylko nam zależy by KMYpl nadal funkcjonowało i rozwijało się dobrze. W ilości siła, liczy się każde choćby najmniejsze wsparcie za które już teraz dziękujemy.

Zostań patronem KMYpl – Twoje media nie będą istnieć bez Ciebie!

W zamian oferujemy to co tylko możemy czyli pamięć o naszych patronach poprzez wyróżnianie ich w naszych produkcjach, nagrody w zamian za wsparcie (progi podane na naszym profilu) czy zamkniętą grupę na Facebook’u gdzie będziemy starali się często i bezpośrednio rozmawiać z osobami, które jak my chcą współtworzyć KMYpl poprzez konsultacje, rozmowy czy ustalanie wspólne tematów audycji.

Jeśli mamy pisać, słyszeć i widzieć musimy istnieć.

Wesprzyj KMYpl i zostań naszym patronem. Twoje wsparcie będzie dla nas sygnałem do dalszego działania.

 

Dyskusja Facebook

Powiązane wiadomości

Skip to content