BLOG: Dziś nasz Facebook wskazał 20 000 polubień strony KMY.pl

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Licznik polubień naszej strony na Facebook’u wskazał dziś magiczną liczbę 20 000 polubień, jednocześnie obserwuje nas ponad 21 500 użytkowników tej sieci społecznościowej, za każde polubienie dziękujemy. Cieszymy się bardzo, że jest nas tak dużo, że każdego dnia zaglądacie na nasz profil i na stronę kmy.pl i czytacie wiadomości z regionu, słuchacie radia i oglądacie materiały w naszej telewizji internetowej.

Staramy się codziennie relacjonować co dzieje się w powiecie i gminach naszego regionu oraz istotne wydażenia z kraju i zagranicy. Cieszymy się że jesteście z niami na portalu w radio i w naszej telewizji internetowej.

Mamy nadzieję, że podobnie jak my cięzko Wam już było by przeglądac internet bez KMY.pl.

Jak wiecie nasze media utrzymujemy i prowadzimy dzieki zaangażowaniu własnych środków i wolnego czasu oraz dochodów z nielicznych reklam, niestety koszty rosną. Rośnie opłata za stronę, miesięczne utrzymanie studia i opłaty związane z serwerem radiowym, które opłacany jest w euro. Chcielibyśmy jednocześnie poprawiać naszą jakość przez zakup najnowszego sprzętu i inwestycje w nowe pojawiające się na rynku technologie dlatego dla tych którym na sercu leży dobro KMY.pl stworzyliśmy możliwość wsparcia finansowego naszych mediów. Liczy sie każda choćby najmniejsza wpłata, która dla nas będzie sygnałem że nasza praca jest przez Was doceniania i szanowana.

 

Za każde wsparcie czy udostępnienie naszej zrzutki dziękujemy już dziś. Mamy nadzieję, że uporamy się ze zmaganiami finansowymi, a przy Waszym sparciu będziemy w stanie tworzyć jeszcze lepsze media.

Powiązane wiadomości

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x