BLOG: KMY.PL zdecydowanym liderem wśród lokalnych mediów powiatu myślenickiego w mediach społecznościowych i nie tylko

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Miło nam poinformować, że kolejny raz, niezmiennie KMY.pl ciszy się Waszą największą sympatią wśród lokalnych mediów działających na Facebooku, a każdego dnia jest nas coraz więcej.

Bardzo za to DZIĘKUJEMY.
Dla nas tworzących portal, radio i telewizję KMY.PL to ogromne wyróżnienie. Bo warto wspomnieć, że obecne władze Myślenic nie zapraszają nas na imprezy organizowane przez UMiG Myślenice czy Powiat Myślenicki co więcej starają się wykreślić nas ze wszystkich imprez i wydarzeń nad którymi w poprzednich edycjach sprawowaliśmy patronat medialny.

Dzieje się tak głównie przez to, że KMY.pl jest jednym z nielicznych mediów w Myślenicach, które NIE SĄ finansowane przez urzędy, a co za tym idzie z kieszeni podatników. To bez wątpienia pozwala nam być WOLNYMI mediami. Ta niezależność pozwala nam przede wszystkim nagłaśniać wszystkie sprawy mieszkańców – te wygodne dla obecnej władzy i te dla niej mniej wygodne. Rezultatem takiej postawy jest, że na niektórych wydarzeniach w Myślenicach czujemy się jak nieproszeni goście, ale obiecujemy że mimo my i tak będziemy relacjonować je właśnie dla Was.

Oczywiście KMY.pl to media działające na terenie całego powiatu myślenickiego, zatem pragniemy PODZIĘKOWAĆ wszystkim tym burmistrzom, wójtom i sołtysom, którzy chcą z nami współpracować i tak serdecznie zapraszają nas na wydarzenia organizowane w ich miejscowościach.

KMY.PL zostało stworzone dla mieszkańców i to właśnie DLA WAS JESTEŚMY.

0 0 głosuj
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x