Brzączowice – tragiczny wypadek

Wczoraj, około godziny 20:25 w miejscowości Brzączowice na drodze wojewódzkiej doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych. Dyżurny Państwowej Straży Pożarnej po otrzymaniu zgłoszenia natychmiast zadysponował na miejsce zdarzenia dwa zastępy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Myślenice oraz miejscową jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu sytuacji dowódca akcji stwierdził uszkodzone pojazdy, całkowicie blokujące przejazd w obu kierunkach. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały 2 osoby, które pozostawały w pojeździe. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia przed dostępem osób postronnych, przy użyciu narzędzi hydraulicznych ( nożyc i rozpieraczy ) wykonali dostęp i wydobyli z zniszczonego samochodu kierowcę i pasażera Seicento.

Poszkodowani zostali przekazani ratownikom zespołu ratownictwa medycznego. Mimo prowadzonej resuscytacji jedna z osób zmarła. Na miejsce zdarzenia przybył Komendant Powiatowy PSP w Myślenicach. Trwa ustalanie przyczyny wypadku.

informacja PSP Myślenice

 

[post_gallery]

Powiązane wiadomości

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content