Burmistrz Tomasz Suś uhonorowany statuetką Związku Powiatów Polskich

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Myślenickiego w dniu 3 listopada br., burmistrz gminy i miasta Dobczyce Tomasza Suś uhonorowany został statuetką Związku Powiatów Polskich. To szczególne wyróżnienie dla samorządowca wręczył burmistrzowi dyrektor biura Związku Powiatów Polskich Pan Rudolf Borusiewicz. Wnioskodawcą nadania wyróżnienia był starosta Józef Tomal. Burmistrz związany z samorządem nieprzerwanie od 2006 r., w latach 2010-2018 pełnił funkcję wicestarosty myślenickiego. Wyróżnienie jest uhonorowaniem wieloletniej pracy na rzecz samorządu, zaangażowania i realizacji działań na rzecz rozwoju lokalnej społeczności.

Dziękuję serdecznie za niezwykle ważne wyróżnienie i wspaniałą chwilę w moim życiu, jako samorządowca. Jest to duża radość, kiedy otrzymuje się wyróżnienie od Zarządu Związku Powiatów Polskich. Wyróżnienie to ma dla mnie dużą wartość i jest ważnym momentem w moim procesie działań samorządowych, począwszy od 2006 roku. Zawsze uważałem, że praca w samorządzie to duże wyróżnienie i satysfakcja z pomocy danej społeczności. Będąc od 2018 roku burmistrzem gminy i miasta Dobczyce, podejmuję działania mające na celu dialog ze wszystkimi, którzy chcą współpracować.mówił burmistrz Tomasz Suś.
Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do uhonorowania mnie tym wyróżnieniem, na czele z wnioskodawcą starostą myślenickim, Zarządowi Powiatu Myślenickiego, Zarządowi Związku Powiatów Polskich oraz Dyrektorowi generalnemu ZPP Rudolfowi Borusewiczowi. dodał burmistrz Tomasz Suś.
informacja UGiM Dobczyce

Powiązane wiadomości

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content