Cel osiągnięty – reprezentantki Polski na Mistrzostwa Europy pochodzą z Myślenic

Sukces nie przychodzi od razu- wymaga godzin treningów, wyrzeczeń, bólu, niekiedy płaczu i przede wszystkim lat treningu. Udział w Mistrzostwach Europy to cel jaki tancerki myślenickiego Klubu Lady Fitness wraz z trenerką Anną Simsak, postawiły sobie na początku tego sezonu.

Choć momentami było bardzo ciężko i trzeba pogodzić szkołę z treningami, zapomnieć o życiu prywatnym i czasie wolnym opłaciło się! Ten sezon był pasmem sukcesów dla tancerek Lady Fitness. Umiejętności gimnastyczno-taneczne i coraz częściej akrobatyczne, skutkują niesamowitymi wynikami. Zaczęło się od Mistrzostw Polski w Cheerleadingu Sportowym (który ma być dyscypliną olimpijską) podczas których w kategoriach acro-solo, duetów i zespołów dziewczęta przywiozły 6 medali. Kolejny udział zespołu Shine przyniósł trzecie miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Tańca. Kilka ostatnich miesięcy było bardzo gorących, ponieważ klub wystartował po eliminacje na Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Chorwacji. Międzynarodowe jury spośród wszystkich polskich zawodniczek, wybrało aż 12 podmiotów z Myślenic(w tym zespoły, duety i solówki), które oficjalnie reprezentować mogę Polskę w Opatiji. Pośród nich są w kategoriach solo i duetów: Joanna Szlachetka i Klaudia Wójcik, Julia Senderska, Aleksandra Siedlecka, Marcelina Raczek, Alicja Podoba, Martyna Wójcik, Izabela Szlachetka, Marcelina Raczek, Oliwia Nosek, Emilia Graca oraz zespół Shine i Jet. Oprócz tego wysokie wyniki osiągnęły Natalia Kuchnia i Emilia Kruszec jako V-ce Mistrzynie Polski w swojej kat. wiekowej, oraz najmłodsze dziewczęta do 8 roku życia – Lena Latoń i Alicja Siedlecka.

Gdyby tych sukcesów było mało, dziewczyny nie odpuściły po tych wiadomościach i zgodnie z planem wystartowały w Międzynarodowym Festiwalu Twórczości, w którym choć zmęczone udowodniły że po całym sezonie także można zacisnąć zęby i pokazać na co je stać! Podczas Gali laureatów zdobyły 6 pierwszych miejsc, 4 razy drugie miejsce, oraz jedno trzecie.

Jak mówią dziewczęta, wyniki to ogromna radość i zaszczyt.Teraz nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za zorganizowanie środków- oto o co najbardziej obawiają się teraz zawodniczki w przygotowaniu do Mistrzostw Europy.

 

Polub tą informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Lub