Informacje  

Charytatywna Niedziela

Co chwilę w serwisach społecznościowych widzimy akcje i zbiórki dla dzieci potrzebujących pomocy, nie potrafimy obojętnie przejść obok nieszczęścia które dotyka najmłodszych lecz jak widzimy najlepsze efekty przynoszą akcje bezpośrednie które mają miejsce w lokalnych społecznościach gdzie mamy bezpośredni kontakt z potrzebujących i osobiście możemy uczestniczyć w niesieniu pomocy.

Niedziela przyniosła wiele takich wydarzeń wśród nich m. in. zbiórkę dla Kamila z Dąbia oraz Łukasza z Wierzbanowej podopiecznego Stowarzyszenia Hospicyjnego “Bądźmy Razem” z Wiśniowej. Odbył się koncert orkiestr weselnych, ćwiczenia w udzielaniu pierwszej pomocy , pokaz sprzętu strażackiego, turniej piłkarski i oczywiście zbiórka środków na potrzeby dla chorych chłopców.

Te wydarzenia to jedynie część pomocy a pomagać możemy zawsze gdyż imprezy to jedynie symbole jakie mają nam uzmysłowić potrzeby chorych i cierpiących dlatego zachęcamy do pomocy nie tylko podczas organizowanych wydarzeń lecz cały czas bo te dzieci czekają na nasza pomoc.

 

Polub tą informację i podziel się ze znajomymi.

Grzegorz KACZMARCZYK

Powiązane wiadomości

Napisz komentarz

Lub