Dalin – Jutrzenka

Dalin ciągle niepokonany!

W piękne sobotnie popołudnie 14 kwietnia piłkarze Dalinu Myślenice rozegrali swoje piąte spotkanie w rundzie wiosennej. Przeciwnikiem drużyny z naszego miasta był zespół Jutrzenki Giebułtów, który zajmuje 9 miejsce w lidze. Pojedynek drużyn z górnej części tabeli zapowiadał się na bardzo ciekawy.

Na trybunach zasiadła spora liczba kibiców, którzy to od pierwszego gwizdka arbitra mogli zauważyć twardą walkę w środku boiska. I to właśnie ona zdominowała pierwszą część spotkania. Zaobserwować można było wiele pojedynków jeden na jeden, walk w powietrzu o piłkę, a także twardych obron. Mimo tego mecz był spotkaniem dosyć czystym.

W pierwszej części meczu kibice nie zobaczyli bramki, więc z nadzieją wszyscy przystąpili do drugiej połowy. I już pierwsza akcja mogła przynieść gola, ale z niej mogliby się cieszyć piłkarze trenera Powroźnika. Znakomite podanie na środek pola karnego i zawodnik Jutrzenki strzelił bardzo mocno, jednak na posterunku był Zając i nogami obronił mocny strzał napastnika z Giebułtowa. W przekroju całego spotkania nasz bramkarz wyróżnił się pewnymi wyjściami do piłek i pewnością w polu karnym.

W drugiej części spotkania swoje szanse na zdobycie bramki mieli Kałat, Biel, Górecki Michał oraz Górecki Jakub, który mocnym strzałem sprawdził czujność Michała Ilińskiego – golkipera Jutrzenki. Podsumowując spotkanie Dalin – Jutrzenka to bardzo wyrównany mecz pełen twardej walki i zaangażowania każdej ze stron. Zabrakło kwintesencji futbolu czyli bramek – spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem 0-0.

Tym samym Dalin Myślenice nadal pozostaje niepokonanym zespołem w rundzie wiosennej. Po wcześniejszych 4 zwycięstwach, tym razem w spotkaniu z drużyną z Giebułtowa biało – zieloni zdobyli 1 punkt.


Słowo trenera Robert Czopka:
Mecz bez historii. Nikt z remisu nie może być zadowolony, my w szczególności. Szkoda braku decyzji uderzenia z dystansu – były ku temu okazje. Walczymy dalej. Drużyna zasługuje na słowa uznania za walkę do końca o zwycięstwo.


Składy:
Dalin: Mateusz Zając, Szymon Tokarz, Michał Mistarz, Przemysław Senderski, Andrzej Biel, Oskar Mistarz, Mateusz Kawula, Dawid Masłowski, Dawid Kałat (kapitan), Jakub Górecki, Michał Górecki. TRENER: Robert Czopek.

Jutrzenka: Michał Iliński, Mateusz Arian, Maciej Zieliński, Henryk Ciastoń, Karol Banas, Rafał Tabak, Tomasz Kaczor, Maciej Balawander (kapitan), Tomasz Kawa, Mateusz Stec, Patryk Michniak. TRENER: Piotr Powroźnik


Dalin – Jutrzenka Dalin – Jutrzenka Dalin – Jutrzenka Dalin – Jutrzenka Dalin – Jutrzenka Dalin – Jutrzenka Dalin – Jutrzenka Dalin – Jutrzenka Dalin – Jutrzenka Dalin – Jutrzenka Dalin – Jutrzenka Dalin – Jutrzenka Dalin – Jutrzenka Dalin – Jutrzenka Dalin – Jutrzenka Dalin – Jutrzenka Dalin – Jutrzenka Dalin – Jutrzenka Dalin – Jutrzenka Dalin – Jutrzenka

 

Polub tą informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Lub

Witaj !

JEŚLI NASZE MEDIA MAJĄ :

SŁYSZEĆ , WIDZIEĆ , MÓWIĆ

MUSIMY MIEĆ NA TO PIENIĄDZE – WIĘC

WESPRZYJ KMY.PL