Dobczyce. Wypadek z udziałem motocyklisty

Dobczyce. Wypadek z udziałem motocyklisty

8 kwietnia 2018 r. około 17:00 w Dobczycach (powiat myślenicki), na drodze wojewódzkiej 967 doszło do wypadku z udziałem motocyklisty.

Jak wynika z ustaleń policjantów oraz relacji świadków 24 – letni mieszkaniec powiatu wielickiego, który kierował motocyklem Kawasaki wyprzedzał na podwójnej ciągłej ciąg pojazdów. Wtedy jadący z przodu kierowca samochodu osobowego zahamował chcąc skręcić do swojej posesji. Jadący za nim Fiatem Ducato 57-letni mieszkaniec podkarpacia aby uniknąć wjechania na niego zjechał na lewy pas, uderzając lewą stroną swojego samochodu w wyprzedzający go motocykl. Na skutek uderzenia kierowca motocykla stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w metalową barierę znajdującą się przy drodze. 24-latek został przewieziony do szpitala. Ma złamane podudzie i obojczyk – jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Myślenice.

Mając na uwadze bezpieczeństwo na naszych drogach apelujemy do motocyklistów o rozważną jazdę i przestrzeganie zasad ruchu drogowego. Do kierowców samochodów zaś aby szczególnie teraz bardzo uważnie patrzyli w lusterka wsteczne zanim wykonają jakikolwiek manewr.

informacja KPP Myślenice

 

Dobczyce. Wypadek z udziałem motocyklisty Dobczyce. Wypadek z udziałem motocyklisty

Polub tą informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Lub

Witaj !

JEŚLI NASZE MEDIA MAJĄ :

SŁYSZEĆ , WIDZIEĆ , MÓWIĆ

MUSIMY MIEĆ NA TO PIENIĄDZE – WIĘC

WESPRZYJ KMY.PL