Dobczycki Walentynkowy Rajd Dla Marysi

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Niedziela 9 lutego 2020 to dzień w którym kolejny raz Dobczyce stały się miejscem, gdzie dzieją się rzeczy piękne. Na teren usytuowanym pod zaporą, przybyły prawdziwe tłumy osób pełnych dobroci z otwartymi sercami na pomoc dla Marysi Miąsko.

To dziś w tym miejscu odbył się „Walentynkowy Rajd dla Marysi” – impreza motoryzacyjna wypełniona po brzegi wspaniałymi atrakcjami dla wszystkich przybyłych. A były to m.in: przejazd repliką samochodu rajdowego Janusza Kuliga, rajd quadów, przejażdżki samochodowymi rajdowymi, offroadowymi i ciężarowymi. Swoje umiejętności prezentowali również drifterzy. Nie lada atrakcją były spotkania z utytułowanymi sportowcami takimi jak Arkadiusz Lindner – 12 zawodnik tegorocznego rajdu Dakar, zdobywca Pucharu Polski w rajdach Baja 2017. Również spotkanie z braćmi Bębenek – wielokrotnymi Mistrzami Polski w rajdach samochodowych różnych kategorii oraz z Pawłem Samkiem, dwukrotnym Mistrzem Polski w rajdach Enduro, zdobywcy Pucharu Polski w rajdach Baja.

Podsumowując tę imprezę nie możemy zapominać o jej organizatorach. To ludzie wielkiego serca, którzy bezinteresownie postanowili zrobić tak fantastyczne wydarzenie, a z którego dochód z pewnością pomoże w leczeniu Marysi.

 

 

Powiązane wiadomości

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x