Dwa kolejne zwycięstwa dziewcząt z Respektu

W dwudziestej kolejce spotkań drużyna Respektu Myślenice  rozegrała w Krakowie spotkanie z tamtejszą Bronowianką. Po bardzo dobrym spotkaniu podopieczne trenera Senderskiego odniosły zwycięstwo 6:1.

Przez całe spotkanie dziewczęta kontrolowały grę i pewnie prowadziły. Strzeliły bardzo piękne bramki, a zwycięstwo nie było zagrożone. W całym meczu wyróżniła się Sonia Jurka, która po klasycznym hat-tricku w pierwszej części spotkania, po przerwie dołożyła jeszcze jedną bramkę, kończąc spotkanie z czterema zdobytymi golami dla zespołu. Oprócz Sonii bramki strzeliły jeszcze niezawodne Oliwia Łętocha oraz Maria Dziadkowiec.

Bramki zdobyły:
Sonia Jurka 4x
Maria Dziadkowiec
Oliwia Łętocha

Słowo trenera Przemysława Senderskiego:

“Zasłużone nasze zwycięstwo, pełna kontrola nad wydarzeniami na boisku i przy lepszej skuteczności mogliśmy wygrać wyżej. Cieszy postawa zespołu, że mimo awansu do 1 ligi zespół dalej chce poprawiać statystki i zakończyć sezon bez porażki, pokazuje to profesjonalne podejście. Mamy dwa mecze do końca, najbliższy już w środę ze Staszkówką i chcemy dobrze zakończyć ten dla nas udany sezon.”


W środę, 30 maja Respekt wyjechał do Moszczenicy, by tam rozegrać zawody z UKS Trójka Staszówka Jelna. Było to zaległe spotkanie 14 kolejki. Po pewnej wygranej w poprzednim meczu 6-1, tym razem dziewczęta jeszcze bardziej poprawiły skuteczność i wynik po końcowym gwizdku sędziego brzmiał: Respekt 8, Staszówka 1!

A jakie było to spotkanie? Jeżeli padłyby tu słowa, że ciekawe i bogate piłkarsko, to pewnie byłaby to prawda. Ale nie tylko takie. Warto pochwalić cały zespół za zrealizowanie w 100% założeń na to spotkanie. Świetnie rozgrywana piłka od nogi do nogi, celne dalekie podania, stwarzanie sobie sytuacji pod bramką przeciwniczek i wreszcie pewne prowadzenie przez całe spotkanie to na pewno trafny opis spotkania z Trójką.

W poprzednim spotkaniu hat-trick zdobyła Sonia Jurka, a w meczu ze Staszówką trzema zdobytymi bramkami może pochwalić się Maria Dziadkowiec (ostatnią zdobyła już w doliczonym czasie gry – tym większe brawa dla niej!).

Bramki w tym spotkaniu zdobyły:

Kamila Topa (19′ 31′)
Maria Dziadkowiec  (45′ 73′ 91′)
Oliwia Łętocha (66′)
Zuzanna Węglarz  (80′)
Natalia Topa  (85′)

Skład Respektu:

Paulina Kania; Natalia Motyka; Natalia Wróbel; Sonia Jurka; Anna Jania; Maria Dziadkowiec; Zuzanna Węglarz; Kamila Topa; Karolina Topa; Maria Topa; Natalia Topa; Agnieszka Bobowska; Dominika Wójcik; Oliwia Łętocha

Aktualna tabela ligi: (za 90minut.pl):

Słowo trenera Przemysława Senderskiego:

“Rozegraliśmy bardzo dobry mecz, na dużo wyższym poziomie niż ostatni mecz z Bronowianką. Dziewczyny podeszły do meczu z dużą koncentracją, mając w głowie mecz z UKS 3 Staszkówka Jelna w poprzedniej rundzie, który wygraliśmy dopiero w ostatniej minucie meczu.

Tempo rozgrywania akcji w naszym wykonaniu na niezłym poziomie, dużo ruchu bez piłki przez co tworzyliśmy dużo sytuacji. Strzeliliśmy efektowne bramki, zawodniczki zrealizowały to, co mówiliśmy przed meczem i osiągnęliśmy zdecydowane zwycięstwo. Gratuluję zawodniczkom dwudziestego zwycięstwa w sezonie, jest to znakomita seria. Przed nami ostatni mecz sezonu, podejdziemy z szacunkiem do przeciwnika, ale będziemy chcieli wygrać ten mecz, żeby osiągnąć cel który sobie założyliśmy.”


JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY NA OSTATNI MECZ W II LIDZE – 9 CZERWCA (SOBOTA) GODZINA 11:00, BOISKO KS DALIN MYŚLENICE. NIE MOŻE CIĘ TAM ZABRAKNĄĆ!!! 


 

 

 

Polub tą informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Lub