Dzień Rodziny Wielopokoleniowej w Trzemeśni

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Piękna i słoneczna pogoda towarzyszyła piknikowi jaki zorganizowało koło gospodyń wiejskich “Trzemeśniaki”. Na wspólnej zabawie przy remizie straży pożarnej w Trzemeśni bawili się mieszkańcy wsi oraz goście z okolicznych miejscowości.

Według powiedzenia “Dla każdego coś dobrego” w Trzemeśni była moc atrakcji dla dzieci zjeżdżalnie i dmuchane zamki, trampoliny oraz słodkości w postaci ciast i napojów a także wata cukrowa i popcorn zadowoliły każdego milusińskiego. Dodatkową atrakcją były pokazy sprzętu strażackiego oraz możliwość sprawdzenia się w polewaniu z węża strażackiego co cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem szczególnie w ten upalny dzień.

Starsi mogli wspólnie zasiąść przy wypiekach lub grochówce czy daniach przygotowanych z rozłożonego na tę okazję grilla. Gospodynie z koła wiejskiego prezentowały sztukę tworzenia pięknych kwiatów z bibuły w ludowym stylu. Na stołach można było również zagrać w gry planszowe dla całej rodziny.

Wspaniała atmosfera towarzyszyła temu rodzinnemu spotkaniu. Wspólna integracja rodzin i wiele pokoleń w jednym miejscu sprawiły, że czas szybko biegł na letnim pikniku w Trzemeśni.

 

0 0 głosuj
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x