Erannie z utworem “Zapomniałem” – nowość na liście radia KMY.pl

Erannie (czyt. Erani) – to grupa młodych facetów, którzy bezpamiętnie oszaleli i zakochali się w muzyce. Oddając serce rock’n’rollowi, ruszyli z własnym zespołem w świat, aby wszem i wobec szerzyć swoją pozytywną energię. Są młodzi, zakręceni, zawsze zwarci i gotowi do grania swojego autorskiego materiału.

Zespół został założony przez Radosława Ćwikowskiego – wokalistę. Lider zaprosił do współpracy Jimiego – gitarzystę, a następnie do zespołu dołączyli: Wojtek – perkusista oraz Paweł – basista.

W finalnym składzie miejsce gitary rytmicznej zajął Łukasz. Mimo różnych charakterów, podążają tą samą rock’n’rollową drogą: Radosław Ćwikowski – wokalista, tekściarz, kompozytor. Wiecznie głośny i uparty. Z zawodu rockman, a w głębi duszy poeta. Sebastian „Jimi” Gałaś – gitara prowadząca. Swoją przygodę z muzyką zaczął od prób śpiewu. Niestety te nie wychodziły zbyt dobrze. Postanowił więc znaleźć instrument, który można nastroić. W gitarze zakochał się ponoć z wzajemnością, dlatego spędza z nią całe noce i dnie.Wojtek Zając – perkusista z wyboru, wciąż brakuje mu dyplomu ukończenia Wyższej Szkoły Robienia Hałasu aczkolwiek poziom decybeli które wytwarza świadczy o sporych umiejętnościach w tym fachu. Oburęczny, obunożny, wspaniały przykład harmonii pomiędzy lewą i prawą półkulą mózgową. Innych zainteresowań poza muzyką nie stwierdzono.
Paweł Kietliński – basista, najmłodszy w zespole. Mówią że go nie słychać, a czasem nawet jest niezauważalny ale kto zdążył już poznać tego osobnika, ten przekonał się, że umie zrobić hałas.
Łukasz Lach – gitara rytmiczna, muzyk i elektronik w jednej osobie. Na pierwszej próbie zaplątał się w kable… i tak już z nami został. Twierdzi, że robi najlepszą jajecznicę na boczku, ale jeszcze nikt nie odważył się jej spróbować.

Debiut Erannie miał miejsce 8 listopada 2015 roku na koncercie charytatywnym w Zarzeczu. Od tego momentu zespół cały czas się rozwija. Wydał swoją debiutancką EPkę „Rock nie umarł”, na koncie mają już wspólne koncerty z gwiazdami takimi jak zespół VIDEO, Cleo czy Szymon Wydra, a ich utwory „Historia” oraz „Zapomniałem” zajmują wysokie miejsca na radiowych listach przebojów.

Możecie również u nas wysłuchać przeboju “Zapomniałem” w naszym radio, a jeśli się Wam podoba zagłosować na liście przebojów.

 

 

Polub tę informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Lub

Witaj !

JEŚLI NASZE MEDIA MAJĄ :

SŁYSZEĆ , WIDZIEĆ , MÓWIĆ

MUSIMY MIEĆ NA TO PIENIĄDZE – WIĘC

WESPRZYJ KMY.PL