Felivers: „Niebezpiecznie”, nowy singiel

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Felivers – najbardziej elektryzujący zespół młodego pokolenia, który tworzą: Miłosz Fergiński, Wojciech Fortuna, Piotr Zborowski, Piotr Cody Dąbrowski, Konrad Jażdżyk. W kwietniu 2019 roku wydali swoją debiutancką płytę w klimacie pop-rock. Pojawiali się w programach telewizyjnych: “Pytanie Na Śniadanie”, “Jaka To Melodia?” czy “Wybory Miss Polski Nastolatek”. Mają za sobą masę występów na koncertach i festiwalach w całej Polsce, a ich sceniczne show pełne młodzieńczej energii przyciąga i rozgrzewa dosłownie każdego. Zespół wystąpił w filmie kinowym „#Jestem M. Misfit”, gdzie zagrali samych siebie. Obecnie Felivers pracuje nad swoją drugą płytą, którą zapowiada singiel “Niebezpiecznie”.

„Niebezpiecznie” to zupełnie nowa odsłona dojrzalszego wizerunku zespołu Felivers. Utwór opowiada o pełnej ognia „miłości od pierwszego wejrzenia”.
Autorem muzyki jest Marcin Kindla – kompozytor i producent muzyczny, laureat “Fryderyka” i trzech nagród dla jego kompozycji podczas 55. KFPP w Opolu, znany ze współpracy m.in. z zespołami Tulia i Feel oraz Ewą Farną.

Autorem tekstu do utworu jest Piotr Zborowski – wokalista zespołu Felivers. Na ten utwór możecie już głosować na naszej liście przebojów – zapraszamy.


← All Wpisy for Show Lista Przebojów radia KMY.pl

Powiązane wiadomości

5 1 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x