Głogoczów – kolizja, Lubień – pożar samochodu. Interwencje strażaków w miniony weekend

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Każdy weekend to jak zawsze okres wytężonej pracy strażaków, zawsze w tym okresie dochodzi do wielu interwencji szczególnie na drogach powiatu myślenickiego. Nie inaczej było w tych wolnych dniach, które właśnie za nami.

W dniu 10 stycznia strażacy JRG Myślenice oraz OSP Głogoczów interweniowali podczas zderzenia dwóch samochodów osobowych w centrum miejscowości Głogoczów. Nie stwierdzono osób poszkodowanych więc działania dotyczyły tylko usunięcia skutków tego zdarzenia z jezdni i przemieszczenia jednego z uszkodzonych pojazdów na pobocze w celu udrożnienia przejazdu.

O godzinie 2.10 w noc 12 stycznia wpłynęło do SKKP PSP w Myślenicach zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego w miejscowości Lubień na drodze gminnej. Po przybyciu na miejsce zabezpieczono i oświetlono miejsce zdarzenia, podano jeden prąd wody w natarciu. Następnie usunięto przy użyciu sprzętu burzącego tlące się części z tworzywa sztucznego oraz schłodzono elementy konstrukcyjne pojazdu. W akcji udział brali strażacy OSP Lubień, JRG Myślenice.

informacja PSP Myślenice – mł. bryg. Roman Ajchler

0 0 głosuj
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x