Hot16Challenge – Burmistrz Tomasz Suś rapuje o tym co jest ważne w jego życiu – posłuchajcie

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Hot16Challenge to ogólnopolska akcja muzyczna zainicjowana przez rapera Karola „Solara” Poziemskiego w sierpniu 2014 roku, a jej druga edycja ruszyła w kwietniu 2020. Zgodnie z jej zasadami każdy artysta w ciągu 72 godzin od otrzymania nominacji musi nagrać 16-wersową zwrotkę pod dowolny beat i nominować do tego samego zadania kolejnych wykonawców.

Celem drugiej edycji jest zbiórka funduszy na rzecz personelu medycznego, w celu wsparcia go w walce z koronawirusem, organizowana w serwisie siepomaga.pl. Każdy z wykonawców poza nagraniem 16-wersowej zwrotki zobowiązany jest wpłacić pieniądze na ten cel. Początkowym założeniem akcji było zebranie miliona złotych, co udało się zrealizować 8 maja. Już 14 maja zebrana kwota przekroczyła 2 miliony, a 21 maja 3 miliony złotych.

W akcji wzięło udział wielu znanych artystów scen muzycznych, osób znanych z telewizji czy radia oraz polityków. W dniu wczorajszym na profilu YouTube Burmistrza Dobczyc pojawił się Hot16Challenge w wykonaniu włodarza gminy Dobczyce.

O czym rapuje Tomasz Suś posłuchajcie sami i czekamy na kolejne nominacje z terenu powiatu. Nikt chyba nie przypuszczał, że drzemie w Burmistrzu Dobczyc taki talent muzyczny!

 

4.8 4 głosów
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Józef Piekarczyk
Józef Piekarczyk
18 dni temu

Brawo Panie Burmistrzu-bardzo dobry sposób na rozpropagowanie i rozreklamowanie królewskiego miasta DOBCZYCE –

1
0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x