Wiadomości Sportowe

I Turniej Tenisa GP Myślenice OPEN 2018 wygrywa Piotr Zięba

Na kortach Myślenickiego Zarabia w finale Pierwszego Turnieju Grand Prix Myślenice OPEN 2018 Piotr Zięba pokonał Łukasza Łotockiego 6/2 6/1.

W ostatni majowy weekend do gry w turnieju zgłosiło się dwudziestu jeden zawodników z Myślenic, Sułkowic, Mszany Dolnej, Kalwarii, Jasienicy i Stróży.

W drodze do finału Łukasz Łotocki pokonał S. Syrka 6/2, 6/4, następnie J. Salę 6/0, 6/1 a w półfinale M. Żuławińskiego 6/4, 4/6, 6/3. Natomiast Piotr Zięba w pierwszej rundzie pokonał Z. Porębskiego 6/0, 6/0, następnie A. Podreckiego 6/4, 6/1 a w półfinale po ciężkim prawie trzy godzinnym pojedynku pokonał M. Dziekana 6/4, 7/6.

Nad prawidłowym przebiegiem gry czuwał Grzegorz Kosek, który po zwycięskim finale wręczył zwycięzcy Piotrowi Ziębie zasłużoną nagrodę.

Polub tą informację i podziel się ze znajomymi.