III Jazz Festiwal w parku Jordana

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dziś muzyka jazzowa wypełniła myślenickie planty. Tradycyjną paradą przy dźwiękach znanych utworów wykonanych przez uczestników kolejnego już trzeciego festiwalu jazzowego organizowanego w Myślenicach rozpoczęły się koncerty na scenie gdzie królowała muzyka w nowo-orleańskim stylu.

Tegoroczny festiwal gościł wykonawców tylko z Polski, na deskach prezentowały się zespoły z Krakowa, Krosna i oczywiście Myślenic. Miłą uroczystością rozpoczęły się prezentacje zespołów które rozpoczął Klezmer Jazz Band z Myślenic, świętujący jubileusz 20 lecia istnienia. Myślenicką scenę jazzową podczas III Festiwalu wypełniły: Jazz Band Ball Orchestra z Krakowa,  Ivo Dixie Jazz Band reprezentujący Krosno, Krakowski Cup of Jazz oraz Ql Dixi Band w Myślenickiej obsadzie.

Jak podczas każdej edycji festiwalu dopisała publiczność, która nie tylko na przygotowanych miejscach lecz również na trawie w parku znakomicie się bawiła słuchając wspaniałych wykonań jazzowych utworów muzycznych i wokalno-muzycznych. Festiwal to impreza ciesząca się dużym uznaniem wśród mieszkańców Myślenic i zawsze prezentuje wysoki poziom muzyczny i dobry dobór wykonawców czego dowodem jest liczna publiczność i częste brawa jakimi obdarzani są poszczególni wykonawcy.

 

Powiązane wiadomości

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x