Inter-Zoo i Izba Gospodarcza w Sułkowicach przekazały maseczki dla Powiatu

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Środki ochrony osobistej są obecnie towarem bardzo poszukiwanym i koniecznym do funkcjonowania wielu instytucji. Wprowadzony został nakaz noszenia maseczek ochronnych lub zasłaniania ust i nosa częściami odzieży przez osoby znajdujące się w miejscach publicznych.

Wiele gmin z powiatu wyposażyło mieszkańców w wielorazowe maseczki, których dystrybucje już zakończyły lub jej zakończenie planowane jest niebawem. Duże grono osób wspiera swoimi działaniami i pomocą doposażenie mieszkańców lub instytucji w środki ochrony osobistej. Znaczna ich część zasila szpital w Myślenicach. Każdy gest wsparcia jest ważny i pokazuje, jak można wspólnie działać w walce z epidemią.

Na profilu Powiatu Myślenickiego ukazała się informacja o przekazaniu przez firmę Inter-Zoo z Osieczan oraz Izbę Gospodarczą z Sułkowic znacznych ilości maseczek na potrzeby Powiatu.

Jak deklaruje Starostwo, przekazane maseczki zostały rozdysponowane do Domów Pomocy Społecznej w Harbutowicach, Pcimiu i Trzemeśni, Policji w Myślenicach, wydziałów Starostwa Powiatowego oraz do miejsca kwarantanny zbiorowej w naszym powiecie czyli do Internatu Zespołu Szkół przy Małopolskiej Szkole Gościnności w Myślenicach, przy ul. Zdrojowej.

Cieszymy się, że tak wiele firm i osób wspiera nasz samorząd i nasze działania w walce z koronawirusem.

Będziemy na naszym profilu informować o naszych darczyńcach, o tych, którzy są z nami solidarni i nas wspierają. piszą wdzięczni urzędnicy Starostwa Powiatowego w Myślenicach.

informacja Powiat Myślenicki
0 0 głosuj
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x