IV Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin z udziałem myślenickich karateków

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

W Białymstoku 1 czerwca br.,odbył się IV Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin. Udział w nim wzięło 390 zawodników z 33 klubów z 6 państw.

Myślenice reprezentowali zawodnicy Myślenickiej Akademii Karate “Byakko” na czele z sensei Marcinem Sturgulewskim.

Medale w swoich kategoriach zdobyli : Dawid Burkat 2 miejsce w kata i 3 miejsce kumite w kategorii chłopców 8-9 lat, Julia Wielgus 3 miejsce w kumite dziewczynek 10-11 lat, Karol Motyka 3 miejsce w kumite chłopcy 6-7 lat.

Myślenice reprezentowali również : Daria Bzdek, która w kategorii kata dziewczynek 8-9 lat zaprezentowała zdecydowanie najtrudniejszy układ ze wszystkich konkurentek. Aleksander Nowak stoczył wyrównany pojedynek z dużo bardziej doświadczonym reprezentantem Szczytna w kategorii juniorów młodszych 14-15 lat -60kg. Jakub Motyka – nasz najmłodszy zawodnik, 5 latek stanął do walki ze starszymi chłopcami w kategorii 6-7 latków, Nikodem Grzebinoga w pierwszej walce trafił na zwycięzce swojej kategorii i musiał uznać jego wyższość. Miłosz Pilch startował w obydwu konkurencjach, czyli kata oraz kumite.

Udział w turnieju o stopniu międzynarodowym to duża nauka dla naszych młodych adeptów oraz trenera, która zaprocentuje w przyszłości. Wszystkim zawodnikom gratulujemy nienagannej postawy i odwagi w starciach z bardziej doświadczonymi rywalami.

informacja Marcin Sturgulewski – Myślenicka Akademia Karate “BYAKKO”

 

0 0 głosuj
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x