Izabela Szlachetka II v-ce Mistrzyni Świata Fitness Junior

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

W dniach 23-24.11.2019r w Budapeszcie odbyły się Mistrzostwa Świata w Fitnessie Juniorów, w których udział wzięła mieszkanka gminy Myślenice Izabela Szlachetka. Jako jedyna reprezentowała Polskę w kategorii Fitness Junior Open powyżej 163cm i zdobyła tytuł II v-ce Mistrzyni Świata, pokonując wiele tytułowanych zawodniczek z innych krajów.

Start w zawodach tej rangi wiązał się z olbrzymim nakładem pracy ze strony zawodniczki, przygotowaniem indywidualnego układu gimnastyczno – tanecznego, przestrzeganiem restrykcyjnej diety prowadzącej do ukształtowania właściwej sylwetki, tym samym odniesiony sukces jest Jej wielkim osiągnięciem i spełnieniem największego marzenia.

Niedowierzanie, ogromna radość i emocje nie do opisania…

Zostałam II Vce Mistrzynią Świata w fitnessie gimnastycznym. Marzyłam o znalezieniu się w finale, a wynik przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Reprezentowanie Polski i możliwość znalezienia się na jednej scenie z czołowymi zawodniczkami to chwile szczęścia, do których będę wracać z przyjemnością. Determinacja, godziny treningów i setki wyrzeczeń, mimo to nie mogę sobie wyobrazić lepszej nagrody za trud włożony w przygotowania.

Ten sport zmienił oraz ukierunkował moje dalsze działania. Nic jednak nie udałoby mi się osiągnąć bez wsparcia moich bliskich, trenerów i sponsorów. Jestem ogromnie wdzięczna za możliwość rozwoju.opowiada Izabela Szlachetka

Izabela odnosiła już wielokrotnie sukcesy na arenie krajowej, startując w Mistrzostwach Polski, ale po raz pierwszy wzięła udział w zawodach międzynarodowych, a Jej start był możliwy dzięki zaangażowaniu przyjaciół, rodziny oraz firmy Million$mile Polska.

 

Powiązane wiadomości

Dodaj komentarz

Proszę się zalogować aby komentować.
  Subskrybuj  
Powiadom o