Jak „Być z kobietą” pokazał kabaret Czyli Show

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

W piątkowy wieczór miał miejsce kolejny występ kabaretu Czyli Show. Tym razem artyści przedstawili program „Być z kobietą”, który nawiązywał również do niedawnego święta – Dnia Kobiet, a przedstawiał w sposób humorystyczny różnorakie sytuacje życiowe każdego z nas oraz pokazał kobietę, bez której ciężko żyć mężczyźnie.

Sala gościnnej restauracji Il Camino wypełniła się po brzegi i rozpoczął się show. Jego pierwszym elementem było wykonanie znanej piosenki „Babę zesłał Bóg”. Zebranych przywitał Wojciech Żądło, a  następnie Urszula Węgrzyn wygłosiła monolog, który rozbawił zebranych do łez. Katarzyna Kubiczek wykonała przy akompaniamencie utwór „Być kobietą”. Następny skecz to wykonanie scenki o Wandzie, która nie chciała Niemca. Do dziewczyny zgłosił się Kandydat na męża, który pochodził zza zachodniej granicy. Brak znajomości języka powodował szereg komicznych sytuacji. A postać przyszłego teścia, który gościnnie częstował gościa, a w zasadzie sam siebie „najnowszym odkryciem przemysłu spirytusowego” nikogo nie pozostawiła bez odrobiny uśmiechu na twarzy.

Kolejnym elementem występu było wykonanie przez Wojciecha Żądło piosenki „Szwagierka”, którą zaśpiewali również widzowie. Wykład lingwistyczny profesora Żądło przybliżył zebranym, a szczególnie męskiej części widowni to, w jaki sposób mają rozumieć to co mówi kobieta. Piosenkę „Pieść mnie Jasiu” wykonała Ula, a do współuczestniczenia w skeczu zaprosiła męską część publiczności Katarzyna Kubiczek. Przeprowadziła ona psychotest, który miał pokazać jakim typem mężczyzn są zebrani widzowie.

Następnie Ula Węgrzyn w skeczu “Mścicielka” przybliżyła różnorakie sytuacje, z jakimi spotykają się małżeństwa, nawet po takie skrajne jak te, że żona zostaje skazana za bicie męża. Katarzyna wykonała nastrojową ale i trochę tragiczną piosenkę Martyny Jakubowicz „W domach z betonu”.

Wisienką na torcie był skecz „Hydraulik zawsze puka dwa razy”. Pojawienie się  hydraulika, który miał naprawić usterkę w pewnym domu, a przy okazji szereg nieporozumień na linii kobieta – mężczyzna spowodował salwy śmiechu na widowni. Skecz zakończył taniec czipendejlsów z kabaretu, wywołując aplauz u pięknej części widowni.

Program zakończyło tradycyjne wykonanie piosenki kabaretu Czyli Show, a w niej jak zawsze znalazła się cześć dotycząca zakończonego właśnie programu („Żony, kochanki, matki, synowie, w sypialni głowa boli połowę. Jak je zrozumieć dzisiaj mówili – artyści z kabaretu Czyli!”

Kabaret „Czyli show” tworzą Katarzyna Kubiczek, Urszula Węgrzyn, Wojciech Żądło, Janusz Mikołajczyk oraz Michał Kraskowski.


Pełna galeria zdjęć – Kabaret Czyli Show w programie “Być z kobietą” – kliknij tutaj.


 

Powiązane wiadomości

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x