Już 9 osób jest zakażonych koronawirusem w Myślenickich Zakładach Odzieżowych, a ponad 50 pracowników objętych jest kwarantanną – podaje RMF.FM

Jak donosi w dzisiejszych “Faktach” radio RMF.FM już 9 osób jest zakażonych koronawirusem w Myślenickich Zakładach Odzieżowych, a ponad 50 pracowników objętych jest kwarantanną podaje radio. Informacje tą potwierdza przedstawiciel Myślenickich Zakładów Odzieżowych.

Myślenicki SANEPID twierdzi, że nie przewiduje kontroli w zakładzie, gdyż:

Całą pracę inspektorzy wykonują zdalnie, zaś decyzja o nałożeniu kwarantanny podejmuje dyrekcja danego zakładu.odpowiada rozgłośni SANEPID.

Jednocześnie w mailu na jaki powołuje się rozgłośnia Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna przyznaje, że

Kolejne zakażenia pojawiały się kontakt pracowników podczas dojazdu do pracy

Mimo kolejnych przypadków zakażeń wśród pracowników inspekcja twierdzi, że zachowano wszystkie wymagane procedury. A przedstawiciel Myślenickich Zakładów Odzieżowych zapewnia, że firma pracuje według zaleceń inspekcji sanitarnej.

Zakład obecnie pracuje w normalnym trybie. Zaniepokojeni pracownicy wypowiadający się na antenie radiowej i informują, że obawiają się o swoje zdrowie.

Nie dochowano jakichkolwiek zasad bezpieczeństwa i wszystkie kobiety miały ze sobą kontakt więc to mogło się rozprzestrzeniać bez problemu na terenie całego zakładu, nie wstrzymano pracy, pracownice chodziły do pracy nieświadomie i mogły zagrażać kolejne osoby.wypowiada się anonimowo na antenie RMF.FM jedna z pracownic zakładu.
informacja Fakty RMF.FM

Related posts

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Adam Figlewicz
Adam Figlewicz
9 miesięcy temu

Nie wiem kto jest autorem tego artykułu, ale jest w nim trochę za dużo literówek.

1
0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x