Już od jutra kolejne nowości na liście przebojów, w tym utwór Siła Kobiet Agnieszki Wiechnik

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Kolejne nowości zagoszczą na naszej liście przebojów po podsumowaniu tygodniowego notowania. Pierwszy raz w naszym radio zaprezentowane zostaną: Carroty z utworem Let Go, InHibit który będzie na naszej liście promował swój ostatni kawałek The Quest oraz utwór Agnieszki Wiechnik – Siła Kobiet.

Piosenka Siła Kobiet powstała jakiś czas temu. Nie sądziłam, że wpasuje się w obecną sytuację, gdzie kobiety walczą o swoje prawa i godność…zdradziła Agnieszka Wiechnik, która nie raz pokazywała już swoją siłę i determinację

Każda kobieta jest dla niej ważna, zarówno młodsze dziewczyny, jak i dorosłe damy. Doświadczeniem i wiedzą wspiera wiele swoich podopiecznych, wśród których jest także Ala Tracz – tegoroczna reprezentantka Polski na Eurowizji Junior, bo w każdej, nawet najmłodszej dziewczynce, jest ogromna siła.
Tekst powstał początkowo jako mała dawka humoru, którą kobiety jako przysłowiowy pstryczek w nos mogą dać kochliwym mężczyznom. W obecnej sytuacji politycznej i społecznej jednak tekst nabrał całkowicie nowego znaczenia, a artystce przestało być do śmiechu. Teraz trzeba docenić siłę kobiet.

Dlatego nową piosenką Agnieszka Wiechnik apeluje:

Drogie babeczki trzymajmy się razem! „Siła kobiet w każdej z nas”, siła jest kobietą, kobiety mają moc!

Zapraszamy już od jutra do głosowania na nowości oraz utwory już goszczące na naszej liście przebojów.


← All Wpisy for Show

Powiązane wiadomości

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x