Już za tydzień 27. Finał WOŚP w Myślenicach

Już w przyszłą niedzielę 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który jak zawsze swoją część będzie miał również w Myślenicach i innych miastach naszego powiatu.

Początek tradycyjnie rozpocznie kiermasz słodkości w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Żeromskiego 2 w Myślenicach. Jak co roku właśnie młodzież z SP 2 rozpoczyna myślenicki finał.

Kolejnym wydarzeniem będą warsztaty w sobotę 12 stycznia zatytułowane “Radość i potrzeba fotografowania” które poprowadzi Mieczysław Nowak, zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach,

Niedziela czyli dzień finały to wiele wydarzeń od rana, jak będziemy w ten dzień bawić się i pomagać ? Niedzielne imprezy to m.in. : przejażdżki oraz pokaz samochodów zabytkowych zorganizowane przez Motosport Myślenice na Rynku w Myślenicach, kolędowanie z zespołem Noro Lim w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu, Covery Klasycznego Rocka – zagrają Sebastian Najder i Paweł Przybylski w Restauracji Sova i oczywiście tradycyjna licytacja gadżetów WOŚP do wylicytowania: koszulki, kalendarze, torba, pendrive, ramki na tablicę rejestracyjną, magnes i wiele innych.

Na zakończenie o 20.00 “Światełko Do Nieba” – pokaz światła na Myślenickim Rynku.

My oczywiście będziemy podczas finału i mamy nadzieję że nie zabraknie tam mieszkańców powiatu myślenickiego. Do zobaczenia !

Polub tę informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Lub

Witaj !

JEŚLI NASZE MEDIA MAJĄ :

SŁYSZEĆ , WIDZIEĆ , MÓWIĆ

MUSIMY MIEĆ NA TO PIENIĄDZE – WIĘC

WESPRZYJ KMY.PL