Kacper Szmitowicz, muzyka w klimacie reggae w radiu KMYpl

Kacper Szmitowicz, to polski głos reggae na playliscie radia KMYpl. Jeden z utworów “Jashtaham” gości również na naszej radiowej liście przebojów .

Autor ma wyższe wykształcenie muzyczne, studiował kierunek organistyka na Diecezjalny Instytut Muzyki Kościelnej w Opolu a nastepnie jazz i realizację dźwięku w Nysie. Wiedza teoretyczna pozwoliła na poprawę warsztatu praktycznego i zasadniczo wpłynęła na jakość muzyki jaka tworzy Kacper Szmitowicz. W latach 2016-2019 był liderem zespołu Carnage Six. Wraz z zespołem nagrał 3 Maxi single i 1 Long Play. W wolnych chwilach nadal gra na organach kościelnych.

W ubiegłym tygodniu zaprezentowana została 4 EP’ka. Gościem prezentowanych piosenek jest Mały z zespołu Piersi. Całość EP’ka zachowana jest w klimacie reggae. Kompozytorem muzyki jest producent Hendrixon.

Wszystkie piosenki nagrałem w chyba najlepszym studio na Opolszczyźnie: Folktronice. Niektóre teksty do piosenki są inspirowane wierszami staruszki o imieniu Janina którą poznałem całkiem przypadkowo. opowiada o swojej muzyce twórca.

Zachęcamy do zapoznanie się z muzyką Kacpra Szmitowicza na naszej playliście i na liście przebojów.


More Wpisy for Show: Lista Przebojów radia KMY.pl

Powiązane wiadomości

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x
Skip to content