KANZ w Myślenicach – Moda dziecięca, to niewyczerpane źródło inspiracji

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Moda dziecięca, to niewyczerpane źródło inspiracji. Aktualne trendy idą w parze z praktycznymi rozwiązaniami, cieszą nawet najbardziej wyrafinowane gusta i zaspokajają wszystkie potrzeby, oferując swoim odbiorcom najwyższą jakość.

Właśnie w Myślenicach z myślą o tych, którzy cenią wyjątkową jakość powstał salon mody dziecięcej KANZ, który w swojej ofercie posiada projekty znanych i cenionych na całym świecie marek, takich jak Kanz, Tom Tailor, Lief czy Doll.

Flagową marką butiku jest Kanz, choć w Polsce obecna dopiero od kilku sezonów, to jednak jest to brand aż z 65-letnią tradycją!

Kanz oferuje stylową odzież dziecięcą zarówno dla niemowląt, przedszkolaków jak i starszaków. Można tu znaleźć kolekcje ubranek eleganckich i casualowych, nadających nieoficjalnemu wyglądowi modnych maluchów pewnej dozy elegancji. Tego typu ubrania dla dziewczynek i chłopców świetnie sprawdzają się zarówno podczas specjalnych okazji, ale również na co dzień w przedszkolu, podczas zajęć dodatkowych czy w trakcie swobodnych zabaw z rówieśnikami.

Należy podkreślić, że marka stawia na precyzyjne wykończenia ubrań i świetnie dobrane detale! Ubrania te wpisują się w najnowsze trendy mody dziecięcej. Kanz proponuje odzież wygodną, praktyczną i idealnie dopasowaną do potrzeb najmłodszych. To właśnie połączenie wszystkiego co najlepsze sprawia, że marka ta jest czołowym kreatorem mody dziecięcej w Europie!

Pozostałe marki to wyselekcjonowane propozycje dla prawdziwych koneserów. Wśród nich Tom Tailor – renomowana marka znana na całym świecie. Czołowy kreator mody dołączył do portfolio marek znanych w sklepach KANZ. Marka Tom Tailor oferuje produkty dla niemowlaków, przedszkolaków, oraz nastolatków – ubrania w rozmiarach 56-176. Modele tworzone są zgodnie z najnowszymi trendami i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Kolekcje zawierają asortymenty, które idealnie sprawdzą się na co dzień, jak również na specjalne okazje.

Kolejną marką jest LIEF! – siostrzana marka KANZ’a znana w Europie. Znajdziecie tam asortyment dla dziewczynek i chłopców w przedziale rozmiarowym od 56 do 128. Odzież marki LIEF! tworzona jest z myślą o niemowlakach i przedszkolakach. Ubrania są kolorowe, pełne wesołych nadruków, posiadają funkcjonalne zastosowania i bogate wzornictwo – spodobają się one nie tylko najmłodszym, ale również ich rodzicom.

Nie może zabraknąć uzupełnienia codziennych stylizacji, czyli czapek, kapeluszy i chusteczek. Marka Doll od 1842 roku tworzy najwyższej jakości nakrycia głowy i dodatkowe akcesoria jak szaliki, rękawiczki czy chusteczki. Asortyment marki DOLL tworzony jest dla wszystkich grup wiekowych – od niemowlaczków do starszaków. Modele łączą w sobie piękny wygląd i funkcjonalność, każdy rodzic będzie miał w czym wybierać. Wszystkie produkty tworzone są z zachowaniem standardów ECO-TEX.

Serdecznie zapraszamy do salonu marki KANZ w Myślenicach, ul. Rzemieślnicza 7, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, a w sobotę w godzinach 9:00-14:00!!

MATERIAŁ PROMOCYJNY

Powiązane wiadomości