Karetka dla Myślenickiego Szpitala! Lokalni przedsiębiorcy prowadzą zbiórkę. #JESTEŚMYRAZEMPOMAGAMY!

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Inicjatorem przeprowadzenia zbiórki, której celem jest zakup karetki jest Biuro Projektowe Archon+. W ramach pomocy dla myślenickiego szpitala Archon+ przekazał już kwotę 80 000 zł na zakup dwóch respiratorów transportowych.

Do firm i przedsiębiorców przedstawiciele Archon+ rozsyłają mail z prośbą o włączenie się do akcji #JESTEŚMYRAZEMPOMAGAMY!

Zapotrzebowanie Szpitala w Myślenicach w jednorazowe środki ochrony osobistej personelu medycznego oraz specjalistyczny sprzęt jest ogromne, a w najbliższych tygodniach z pewnością będzie jeszcze większe. Wraz z rozwojem epidemii musimy wesprzeć służby medyczne w każdy możliwy sposób oraz zapewnić im spokojną pracę, której celem jest ochrona życia i zdrowia mieszkańców powiatu myślenickiego oraz ościennych powiatów, które podlegają pod teren działania naszej lecznicy.

Epidemia, jaka doświadcza od kilku tygodni cały świat, to czas, w którym najważniejsza jest nasza odpowiedzialność i wzajemna solidarność. Sytuacja ta wymaga od nas wszystkich podjęcia wspólnych działań na rzecz ochrony zdrowia i życia oraz skutecznej walki z koronawirusem.

Wiemy, że zadania Szpitala w Myślenicach realizowane w ramach walki z epidemią, wymagają także zakupu dodatkowej karetki transportowej. Chcemy pomóc w zakupie takiej karetki, która po szczęśliwym zakończeniu pandemii, będzie służyła pacjentom naszego szpitala także w kolejnych latach.

Dlatego zachęcamy do wsparcia i przyłączenia się do akcji “Lokalni przedsiębiorcy w zbiórce na KARETKĘ TRANSPORTOWĄ dla Szpitala w Myślenicach!”

Już dziś, każdy chętny darczyńca może zasilić konto Szpitala w Myślenicach Bank PEKAO S.A. 72 1240 5051 1111 0000 5237 6317 wpłatą z dopiskiem KORONAWIRUS – KARETKA.

czytamy na stronie Biura Projektów Archon+.

Wsparcie będzie stanowiło nieocenioną pomoc dla naszych pacjentów, a personelowi stworzy lepsze warunki sprawowania opieki medycznejpisze w liście intencyjnym dyrektor szpitala Adam Styczeń.

Takie właśnie wsparcie będzie najlepszym wyrazem wdzięczni wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom za ich trud, poczucie odpowiedzialności i poświęcenie, z jakim ratują nasze zdrowie i życie.

Koszt ambulansu to około 180 000 zł i organizatorzy mają dużą nadzieję, graniczącą z pewnością że jest w zasięgu szybkiej zbiórki jaka obecnie się odbywa. Karetka będzie nie tylko służyć podczas obecnej bardzo trudnej sytuacji epidemicznej lecz pozostanie w szpitalu jako dowód wdzięczności przedsiębiorców i mieszkańców za zaangażowanie i pracę całego personelu myślenickiego szpitala.

Pomóż i Ty – razem możemy więcej!

Szczegółowe informacje na stronie: JestesmyRazemPomagamy

0 0 głosuj
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x