Kłótnia i atak nożem podczas imprezy przy ognisku w Sułkowicach. 22-latek ranił mężczyznę i dwie kobiety

29 października do Prokuratury Rejonowej w Myślenicach trafił akt oskarżenia przeciwko mieszkańcowi gminy Myślenice. Impreza przy ognisku w Sułkowicach, w pewnym momencie wymknęła się spod kontroli. Doszło do kłótni między biesiadnikami. 22-latek wyciągnął nóż i ranił nim kilkukrotnie 25-letniego mężczyznę, skaleczył też dwie interweniujące dziewczyny.

Do przestępstwa doszło w maju br. Na ognisku przebywało kilkunastu młodych ludzi. Około godziny 2:00 doszło do kłótni pomiędzy dwoma braćmi i dwoma innymi uczestnikami ogniska. Bardzo szybko kłótnia przerodziła się w przepychankę, podczas której jeden z braci – 22-latek z gminy Myślenice wyciągnął nóż i ranił nim trzykrotnie swojego przeciwnika. 25-latek trafiony został w udo, okolice żeber i tuż pod dolną wargą. Ofiarami nożownika padły też dwie uczestniczki ogniska, które próbowały przerwać bójkę. Obie 22-latki zostały ranione w nogi. Uczestnicy ogniska byli pod wpływem alkoholu. Wszyscy poszkodowani trafili do myślenickiego szpitala gdzie została udzielona im pomoc, przy czym rany nie zagrażały ich życiu.
Myśleniccy kryminalni w toku wykonywanych czynności ustalili okoliczności i przebieg wydarzeń z feralnego ogniska. Pozwoliło to na skierowanie do Prokuratury Rejonowej w Myślenicach aktu oskarżenia przeciwko 22-latkowi. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Informacja KPP w Myślenicach – mł.asp. Dawid Wietrzyk, Oficer prasowy

Related posts

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x