Kolejne akty dewastacji w gminie Sułkowice, tym razem zniszczone zostały obiekty sportowe LKS Rudnik

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Regularnie na oficjalnym profilu gminy Sułkowice pojawiają się wpisy o kolejnych zniszczeniach i dewastacjach jakie mają miejsce na terenie gminy. Wszystkie samorządy starają się realizować potrzeby mieszkańców przez wykonywanie nowych lub remont wysłużonych inwestycji. Każda gmina inwestuje w mienie które na lata ma służyć jej mieszkańcom. Dlatego regularne wpisy pokazujące zniszczenia jakie dokonywane są w gminie Sułkowice budzą głębokie zaniepokojenie i chęć przykładnego ukarania sprawców niszczenia wspólnego mienia.

Tym razem sprawcy zniszczenia na swój cel obrali obiekty sportowe LKS Rudnik. Zamieszczone zdjęcia pokazują pomalowane i popisane bramki, obiekt szatni użytkowany przez zawodników LKS Rudnik oraz zniszczony herb klubu. Jak informują urzędnicy gminni zniszczony budynek został odmalowany rok temu z myślą by długo cieszył i służył wszystkim korzystających z niego sportowców wśród których są nie tylko dorośli ale i dzieci.

Wielokrotnie podnoszone były przez mieszkańców pomysły na zamontowanie monitoringu, lecz jak widać na kolejnym przykładzie dewastujące mienie osoby nie wybierają sobie konkretnego celu lecz ich bezmyślne działania prowadzą do niszczenia przystanków autobusowych, placów zabaw, a ostatnio zalewu i teraz obiektów sportowych klubu z Rudnika.

Całkowity brak szacunku dla naszego wspólnego mienia, dla osób trenujących na tym boisku, dla społeczników którzy na co dzień dbają o obiekt, dla Grupy Gospodarczej Urzędu która pracowała tam rok temu, wstyd dla całej gminy, bo przecież tyle samochodów przejeżdża drogą obok boiska. Sprawcy tego wandalizmu dokonali go w przed dzień derbów – iście ‘’sportowe zachowanie’’.

Policja poszukuje już sprawców zdarzenia, oby to zachowanie zostało odpowiednio ukarane.podsumowują wpis urzędnicy gminni.

W związku z zaistniałą sytuacją, chcąc ująć skutecznie sprawców aktu wandalizmu Zarząd LKS Rudnik, za pomoc w ujęciu sprawcy wyznaczył nagrodę wysokość 3000 zł.

Wszelkie możliwe informację prosimy zgłaszać na policję w Myślenicach lub do zarządu LKS Rudnik.informuje Zarząd klubu z Rudnia.
informacja Gmina Sułkowice

Powiązane wiadomości

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x