Kolejni piraci drogowi z zatrzymanymi prawami jazdy, mandatami i punktami karnymi

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Wczoraj policjanci myślenickiej drogówki zatrzymali prawa jazdy kolejnym nieodpowiedzialnym kierującym, którzy zlekceważyli prawo, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

W obydwu przypadkach przekroczenie prędkości miało miejsce w Myślenicach, wykroczenia zostały popełnione w godzinach wieczornych, a pędzący kierowcy to mieszkańcy Gdowa. Jako pierwszy wpadł 43-latek jadący peugeotem. Na ulicy Zdrojowej, w obszarze zabudowanym jechał 108 km/h, co jest znacznym przekroczeniem dopuszczalnej tam “pięćdziesiątki”.

Za popełnione wykroczenie kierowca otrzymał mandat karny 400 zł i 10 punktów karnych oraz stracił prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.

Kilka godzin później, tym razem na ulicy Słowackiego, ten sam patrol drogówki zatrzymał do kontroli jadącego 113 km/h kierowcę BMW. 47-latek poniósł takie same konsekwencje jak jego poprzednik. Mandat 400 zł, 10 punktów karnych oraz zatrzymane prawo jazdy.

W trosce o bezpieczeństwo podróżujących, po raz kolejny apelujemy o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego!apeluje sierż. sztab. Dawid Wietrzyk Oficer Prasowy KPP w Myślenicach.
informacja KPP Myślenice
0 0 głosuj
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x