Informacje  

Kolejny Memoriał Stacha Cichonia przeszedł do historii

Memoriał Stacha Cichonia to impreza która na stałe wpisała się już w wiosenny terminarz imprez w Myślenicach. To święto sportu i wspaniała impreza charytatywna, która za cel stawia sobie pamięć po Stachu Cichoniu. Każdy mieszkaniec naszego miasta znał go i pozostanie z nami na zawsze w pamięci, tak doskonale podtrzymywanej chociażby właśnie przez Memoriał Jego imienia. Ma on zawsze cel szczególny – jest to zbiórka środków dla dzieci – w edycji tegorocznej Laurze Kurowskiej i Mateuszowi Chrobakowi, dla których zbierane były pieniądze na pomoc w leczeniu i rehabilitacji.

Sobota i niedziela mimo mroźnej pogody pokazała gorące serca uczestników imprez jakie składały się na memoriał, a były to m.in : turniej piłkarski, turniej siatkówki, bieg happeningowy, pływanie, narty, cross training, zawody strzeleckie na strzelnicy czy maraton Zumba.

Tradycyjnie podczas memoriału odbywa się licytacja charytatywna, podczas której wspaniałe przedmioty czy pamiątki sportowe można było zakupić aby wspomóc zbiórkę .

Gratulujemy tym którzy wygrali poszczególne konkurencje i turnieje choć w tym wypadku nie tylko o wygraną rozgrywały się zawody, na bardzo duże wyróżnienie zasługuje doskonała organizacja i przebieg. I nie pozostaje nic innego jak zaprosić za rok na kolejny memoriał.


Zapraszamy do zobaczenia bohaterów memoriału okiem obiektywu Pawła Bieli.

 

 

Polub tą informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

Napisz komentarz

Lub