Kolizje w Rudniku i Jaworniku. Straż kolejny raz apeluje o odpowiedzialność na drogach

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

W dniu 15 czerwca o godzinie 19.19 Dyżurny operacyjny SKKP PSP odebrał informacje o dachowaniu samochodu osobowego w miejscowości Rudnik ul. Dolna. Zadysponował zastęp z JRG Myślenice oraz miejscową jednostkę OSP Rudnik. Po przybyciu na miejsce zdarzenia potwierdzono zgłoszenie oraz w wyniku rozpoznania stwierdzono, iż nikt nie odniósł obrażeń. Po zabezpieczeniu miejsca kolizji poddano sorpcji rozlane płyny eksploatacyjne. Uszkodzony samochód został zabrany przez pomoc drogową.

Kolejna kolizja miała miejsce dzień później o godzinie 9.24 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Jawornik. Doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, z których jeden zatrzymał się w zaroślach poza jezdnią. Przybyły Zespół Ratownictwa Medycznego nie stwierdził potrzeby hospitalizacji osób biorących udział w tym zdarzeniu. Na miejscu działały dwa zastępy – JRG Myślenice, OSP Jawornik.

Bez względu na panujące warunki atmosferyczne (sucha czy też mokra nawierzchnia jezdni) dochodzi do zdarzeń drogowych.

Jako kierujący pojazdami musimy odpowiedzialnie przemieszczać się po drogach.apeluje bryg. Roman Ajchler - rzecznik PSP Myślenice

informacja PSP Myślenice – bryg. Roman Ajchler

0 0 głosuj
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x