Kończą się aukcje WOŚP Myślenice. Kolacja z Burmistrzem, “Afrykan” od Starosty i Koszulka Błaszczykowskiego już wylicytowane

Na portalu allegro.pl kończą się licytacje przedmiotów wystawionych jako aukcje charytatywne. W tym roku w ramach 29 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy myślenicki sztab wystawił na sprzedaż wiele tradycyjnie licytowanych w dniu finału w siedzibie WOŚP Myślenice przedmiotów, które w związku z trwającym okresem pandemii znalazły swoich nabywców za pośrednictwem portalu aukcyjnego. Podczas tegorocznego finału do puszek wolontariuszy w naszym rejonie zebrano ponad 143 000 zł.

Na aukcjach pojawiły się m.in. kolacja z Burmistrzem Jarosławem Szlachetką, która została wylicytowana za kwotę 2150 zł, legendarne ciasto “Afrykan”, które upiecze własnoręcznie Starosta Myślenicki Józef Tomal wylicytowane zostało za kwotę 1475 zł czy koszulka legendy Wisły Kraków, gwiazdy reprezentacji Polski oraz Borussii Dortmund Jakuba Błaszczykowskiego sprzedana za 1385 zł.

Wszystkie sprzedawane na akcjach internetowych przedmioty zasilą konto 29 finału WOŚP, który podczas finału zadeklarował zebraną kwotę 127 495 626 zł, a właśnie kończące się aukcje podniosą końcową sumę zbiórki, która ma zostać podana w marcu 2021 roku.

W ciągu 28. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i wydała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1,3 mld zł, z tej kwoty zakupionych zostało ponad 65 200 urządzeń medycznych.

Redakcja KMY.pl, w tym roku również miała swoją internetową zbiórkę, wspólnie do eSkarbonki zebraliśmy 410 zł za co bardzo serdecznie dziękujemy tym którzy za naszym pośrednictwem zechcieli wesprzeć 29 finał WOŚP. Jeszcze do jutra trwa nasza aukcja książki Absolwenci. Rocznik ’69 J. Fedorowicz z autografem autora do której serdecznie zapraszamy.

Powiązane wiadomości

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x
Skip to content