Kradzież w Jordan-Sum Zakliczyn. Łupem padły piłki, klub prosi o pomoc w ujęciu sprawcy

Klub sportowy Jordan-Sum Zakliczyn poinformował dziś, że nastąpiło włamanie do obiektów sportowych. Nieznany jeszcze sprawca dostał się do pomieszczeń znajdującego się na piętrze budynku przez okno. łupem złodzieja padło 20 – 25 piłek, w tym około 15 szt. zupełnie nowych. Jak informują przedstawiciele klubu kradzież nastąpiła po poniedziałku, gdyż w ten dzień jeszcze wszystkie piłki znajdowały się w obiekcie.

Sprawca lub sprawcy tej kradzieży zainteresowali się jedynie piłkami, pozostały sprzęt znajdujący się w tym pomieszczeniu np.stroje są w komplecie.

Nasz klub padł ofiarą złodziei. Po włamaniu się do pomieszczenia klubowego sprawcy ukradli piłki, które służyły naszym młodym zawodnikom(rozmiar 4) jak i drużynie seniorskiej( rozmiar 5). piszą w mediach społecznościowych sportowcy z Zakliczyna.

Klub prosi o pomoc w ustaleniu sprawców. Jeżeli ktoś zauważył sprawców, bądź wie gdzie skradzione piłki mogą się znajdować prosimy o kontakt przez naszą stronę facebookowa lub pod numer tel. 694538666. prosi o pomoc klub.

Przedstawiciele klubu apelują jednocześnie do sprawców włamania o zwrot skradzionych piłek po przez pozostawienie ich przed drzwiami pomieszczenia z którego piłki ukradli. Jeżeli piłki nie znajdą się w najbliższym czasie sprawcy zostaną pociągnięcie do odpowiedzialności karnej.

informacja: Jordan-Sum Zakliczyn

Powiązane wiadomości

Skip to content