Działy tematyczne Nauka i Nowe Technologie 

Krok w przyszłość, czyli Zwolnieni z Teorii w Myślenicach

Grupa uczennic z Małopolskiej Szkoły Gościnności w Myślenicach bierze udział w ogólnopolskim projekcie “Zwolnieni z Teorii”. “Chcemy Was zaprosić do czytania naszych wpisów, które są odnośnie edukacji oraz pracy” – jak pisze Magdalena Biela jedna z uczestniczek projektu.

Zespół projektowy składa się z 5 osób są to Magdalena Biela, Agnieszka Gogól, Aleksandra Siedlecka, Emilia Mika i Julia Kozak.

Słów kilka o platformie “Zwolnieni z Teorii”

Polega ona na zdobywaniu doświadczenia poprzez robienie projektów społecznych. Zbieramy własny zespół i staramy się rozwiązać wybrany przez nas problem społeczny.

“Krok w przyszłość”

Tak właśnie brzmi nazwa naszego projektu społecznego. Dlaczego ? Ze względu na to iż poruszamy tu problem związany z trudnością zaplanowania swojej przyszłości przez młodzież. Chcemy pomóc im w wyborze odpowiedniego dla nich kierunku kształcenia, a w późniejszym czasie zawodu.

Wiele z nas na pewno spotkało się z namową rodziców bądź osób z naszego otoczenia aby wybrać szkołę nie do końca zgodną z naszymim preferencjami, również odnosi się to do pracy. Pamiętajmy więc o kierowaniu się naszymi zainteresowaniami. Brzmi prosto, a jednak wiele z nas nie jest zadowolonych z dokonanego wyboru. Dlatego z pomocą przychodzimy my, wraz z naszym fanpage’em na którym wszystko staramy się opisać w sposób prosty oraz zrozumiały aby każdy mógł skorzystać !

Zapraszamy zespół projektowy !

https://www.facebook.com/krokwprzyszlosc5

informacja Magdalena BIELA – “Krok w przyszłość”
Polub tą informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

Napisz komentarz

Lub