Krzyszkowice: Trzy osoby poszkodowane w wyniku porannego wypadku

W godzinach rannych (6.41) w dniu 7 grudnia na skrzyżowaniu drogi krajowej i powiatowej w miejscowości Krzyszkowice doszło do zderzenia samochodu dostawczego z samochodem ciężarowym z naczepą. Przejazd drogą krajową został zablokowany, a funkcjonariusze Policji wyznaczyli objazd drogami lokalnymi.

W wyniku zderzenia łącznie trzy osoby zostały poszkodowane. Dwoje z nich zostało wstępnie zaopatrzonych przez strażaków poprzez wykonania badania urazowego i założenie opatrunków na rany. Zespoły Ratownictwa Medycznego przybyłe na miejsce wypadku przejęły poszkodowanych i po zaopatrzeniu przewiozły do SOR w Myślenicach.

Dalsze działania strażaków to usunięcie skutków zdarzenia z jezdni, sorpcja płynów eksploatacyjnych. Po zakończeniu czynności wyjaśniających okoliczności tego zdarzenia przez funkcjonariuszy Policji uszkodzony samochód został zabrany przez pomoc drogową. Akcja zakończyła się po ok. godzinie i ruch na drodze krajowej w pełni został przywrócony. Udział w działaniach brały zastępy JRG Myślenice, OSP Krzyszkowice.

informacja PSP Myślenice – bryg. Roman Ajchler

Dyskusja Facebook

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Skip to content