Kulturalne Dni Myślenic w piątek: Kapela Hanki Wójciak i kino pod chmurką

Nadchodzący weekend w Myślenicach będzie obfitował w mnóstwo wydarzeń kulturalnych i nie tylko, a to za sprawą rozpoczynającego się właśnie Myślenickiego Festiwalu Lata – Dni Myślenic 2019.
Doskonałym preludium do święta naszego miasta, był wczorajszy koncert „Kapeli Hanki Wójciak”, która to kolejny raz podbiła serca myślenickiej publiczności. Podczas koncertu, którego widownia szczelnie wypełniła Park Jordana, nie zabrakło wspaniałej folkowej muzyki okraszonej do tego największymi przebojami Hanki Wójciak.

Myśleniczanom ten zespół jest szczególnie bliski z racji tego, że występuje w nim Tomasz Pawlak, którego wirtuozeria w grze na skrzypcach i śpiew idealnie dopełniają folkowe brzmienie kapeli.

W tym samym czasie na plaży trawiastej myślenickiego Zarabia na wszystkich amatorów dobrego kina czekała nie lada gratka w postaci „Kina pod chmurką”. I tak pod gwieździstym niebem młodsi widzowie mogli obejrzeć film animowany „Coco”, a dla nieco starszych przygotowano hit ostatnich miesięcy z udziałem Lady Gagi i Bradleya Coopera „Narodziny Gwiazdy”. Na wszystkich amatorów mocnych wrażeń, czekało wesołe miasteczko, które będzie w Myślenicach przez cały weekend. Nie zabrakło też dobrej strawy, którą serwowały prawdziwe Food Trucki.

Choć wrażeń moc, to dopiero początek Dni Myślenic 2019 !

 

Related posts

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x