Małopolska Liga Zapaśnicza III Rzut, młodzi zawodnicy Dalinu zdobyli 9 medali

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

W sobotę 5 października w Hali Sportów walki odbył się trzeci tegoroczny turniej Małopolskiej Ligi Zapaśniczej. Uczestniczyło w nim 65 zawodników z siedmiu ośrodków zapaśniczych Małopolski, zrzeszonych w czterech klubach sportowych. Zawodnicy zostali podzieleni na cztery grupy w zależności od płci, wieku i stopnia zaawansowania, oraz zgrupowani w pulach 3-4 osobowych.

Nadrzędnym celem ligi, podobnie jak w wielu innych związkach sportowych, jest motywacja do systematycznych treningów poprzez nagradzanie. Dlatego wszyscy uczestnicy otrzymują dyplomy i medale, a na gali podsumowującej cały cykl nagrody rzeczowe. W sobotnim turnieju walczyło dziewięciu naszych najmłodszych zawodników, którzy wywalczyli 5 złotych medali, 2 srebrne i 2 brązowe. Złote medale zdobyli: Kacper Bijan, Konrad Sroka, Patryk Jaśkowiec, Witold Cygan i Filip Pacelt. Srebrne – Światłoń Antoni i Sami Al. Kadi, a brązowe Kacper Janróz i Adam Marchwiński. Na matach sędziowali : Piotr Kudas z Krakowa i Robert Proszkowiec z Myślenic. Koordynatorem zawodów był Ryszard Szpakiewicz.

Gala, podczas której odbędzie się czwarty – ostatni turniej i podsumowanie ligi odbędzie się w Krakowie w połowie grudnia br.

informacja KS Dalin Zapasy

0 0 głosuj
Oceń artykuł

Powiązane wiadomości

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x