I Memoriał Krzyśka Murzyna – Turniej Drużyn Mieszanych Siatkówki Amatorów

W weekend rozegrany został I Memoriał Siatkarski im. Krzyśka Murzyna. Oczywiście Stowarzyszenia LAS pod DALINEM nie mogło zabraknąć w organizacji tak szczytnego celu. W ramach memoriału stowarzyszenie organizowało turniej drużyn mieszanych dla amatorów oraz wystawiało drużynę kobiecą do konfrontacji z obecnymi zawodniczkami SMS Dalin oraz byłymi zawodniczkami Dalinu Myślenice. Dodatkowo czynnie brało udział we wszystkich imprezach organizowanych w ramach Memoriału.

Tak duże udział w tej imprezie przez Nasze Stowarzyszenie nie był by możliwy bez pomocy organizacji wspierających lokalne inicjatywy, za co LAS pod DALINEM bardzo im dziękuje.

Turniej drużyn mieszanych dla amatorach rozłożony był na dwa dni, a kończył go finał rozgrywany w niedzielę o 15:00 na główny boisku hali sportowej DALIN. W finale spotkały się drużyny Motylków i King(a)Sajz, a zwycięzcę wyłonił dopiero piąty set kończący morderczą dwugodzinną walkę. Wynik meczu w pełni oddaje walkę zespołów o końcowy sukces w turnieju 3:2 (29:31; 25:27; 25:22; 25:21; 15:12).
Po finałowym meczu amatorów do rywalizacji przystąpiły siatkarki. Trzy drużyny: obecne zawodniczki SMS Dalin, byłe zawodniczki Dalinu Myślenice oraz zawodniczki z Ligi Amatorskiej Siatkówki LAS pod DALINEM rozegrały między sobą mini turniej. W tej rywalizacji nie ważne było kto jest zwycięzcą, ważne było to, że mogły się ze sobą spotkać na boisku różne pokolenia siatkarek, które wiele lat współpracowały z Krzyśkiem.

 

Polub tę informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

komentuj wpis

Lub

Witaj !

JEŚLI NASZE MEDIA MAJĄ :

SŁYSZEĆ , WIDZIEĆ , MÓWIĆ

MUSIMY MIEĆ NA TO PIENIĄDZE – WIĘC

WESPRZYJ KMY.PL