Międzynarodowy Memoriał Zapaśniczy im. Władysława Bajorka, zapaśnicy KS Dalin wracają z brązowymi medalami

W ostatni weekend 5 – 6 listopada dwójka zawodników sekcji zapaśniczej KS Dalin uczestniczyła w Międzynarodowym Memoriale Władysława Bajorka w Krakowie. Byli to: Jakub Korbas i Filip Pacelt, którzy walczyli w grupie młodzików w kategoriach wagowych do 68 kg i do 75 kg. Zawody zostały zorganizowane przez działaczy krakowskiej “Bieżanowianki” w małej hali przy Tauron Arenie.

W tym roku do Krakowa przyjechało 164 zawodników z 26 klubów z całej Polski, oraz ekipy zagraniczne z Czech i Ukrainy. Nasi zawodnicy wspierani przez młodszych kolegów obecnych na zawodach stoczyli po kilka zaciętych pojedynków, zdobywając brązowe medale w swoich kategoriach wagowych. Jakub Korbas pokonał Jakuba Warchała z Mysłowic wykonując rzut suplesowy, w kolejnej walce miał wolny los, a w półfinale przegrał z Maciejem Grabowskim z Radomia.

Podczas walki o brązowy medal pokonał bardziej doświadczonego zawodnika gospodarzy Filipa Albrychta. Z kolei Filip Pacelt przegrał walkę półfinałową z późniejszym złotym medalistą Jakubem Gajurem, a w walce o brązowy medal pokonał Igora Flisa z Janowa Lubelskiego.

W wyjeździe do Krakowa uczestniczyli także nasi najmłodsi zawodnicy Jakub Tonera i Wiktor Kapturkiewicz w towarzystwie byłego zawodnika Jarosława Niemca, który ufundował koszulki z logo KS Dalin.

informacja: KS Dalin Zapasy

Powiązane wiadomości

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content