Audycja w radio KMY.pl

Mocne Po-Mocne rozmowy w radio KMY.pl

Dzisiejsza audycja już w naszym archiwum oraz na platformach streamingowych. Temat ciężki lecz takie mają być nasze audycje. Gwałt jak się okazuje jest zjawiskiem powszechnym, skrywanym i często niedostrzeganym, a nawet skrywanym przez ofiary.

Opowiadamy o gwałcie z punktu widzenia psychologicznego, nie prawniczego. Spojrzenie interwentów z ich zawodowej strony. W studio gościmy Panią Lidię Gadomską psychologa i wieloletniego interwenta kryzysowego oraz jak zawsze Daniela Zawodnika.

W dzisiejszej audycji staramy się naświetlić ten problem oraz pokazać jak pomóc ofierze gwałtu. Zapraszamy serdecznie do odsłuchania naszej rozmowy.

Polub tę informację i podziel się ze znajomymi.

Powiązane wiadomości

Komentarze

  1. Katarzyna Zawodnik

    Nawet jak sobie wyobrażam, że mogłoby mnie coś takiego spotkać, to ogarnia mnie takie przerażenie, że wprost nie mieści mi się w głowie, jak straszną traumą musi być gwałt. Bardzo ważny i potrzebny temat. Trafne pytania, przekonujące odpowiedzi. Doskonała robota i widoczne zaangażowanie. Może rozłóżcie w OIK-u jakieś ulotki na ten temat. Może takie ulotki ośmieliłyby niektóre osoby.

komentuj wpis

Lub

Witaj !

JEŚLI NASZE MEDIA MAJĄ :

SŁYSZEĆ , WIDZIEĆ , MÓWIĆ

MUSIMY MIEĆ NA TO PIENIĄDZE – WIĘC

WESPRZYJ KMY.PL