Mocne uderzenie / Shadow Archetype – Rockstar Everyday

Can you tell what’s happening, nothing’s ever what it seems […] Shadow shadow by my side, drifting through the misty night.

Eivør Pálsdóttir – Into the Mist (główne motto zespołu)

Archetyp cienia (Shadow Archetype), mroczna strefa naszego umysłu, do której spychamy niepożądane, trudne wytwory naszej świadomości. Przerażające, ciężkie do skonfrontowania. Jednak tak samo jak Jaźń, jest ona częścią naszej osoby. Nie można od niej uciec.

Boimy się zmian, bo uczucie spójności jest komfortowe. Daje szansę przewidywania konsekwencji, tworzenia schematów. Ale zmiany są ważne. Pomagają nam znaleźć niedoskonałości, iść do przodu. Są potrzebne do samorealizacji.

W naszej twórczości próbujemy stawić czoła tej wypieranej, odrzuconej sferze. Ponieważ nie ma nic bardziej uświadamiającego niż dobry wgląd we własną psychikę.
Zespół został założony w 2010 jednak obecny skład istnieje dopiero od grudnia 2019 roku.

To co nas spaja to pozytywna energia, nieszablonowe myślenie, zamiłowanie do muzyki i tworzenia oraz niewybredny humor.
Inspirujemy się najróżniejszymi gatunkami muzycznymi. W naszych utworach można dostrzec wpływ szeroko pojętego metalu jak i naleciałości rocka czy popu.

Przypominamy, że na utwór Rockstar Everyday można głosowac na liście przebojów radia KMYpl: https://kmy.pl/radio/lista-przebojow-kmypl-glosowanie/ , a poniżej teledysk do piosenki.

 


More Wpisy for Show: Lista Przebojów radia KMY.pl

Powiązane wiadomości

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x
Skip to content