Most w Łękach będzie dziś przejezdny. Od godziny 15.00 ruch odbywać się będzie przez wyremontowany most w obu kierunkach

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Myślenicach już dziś od godziny 15.00 most w Łękach będzie dziś przejezdny. To bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców i wszystkich którzy poruszają się na tej trasie.

Zakończyły się prace remontowe, związane z zabezpieczeniem podmytych przyczółków mostu w Łękach (na drodze Łęki – Trzemeśnia). Prace przebiegły bez opóźnień i most zostaje oddany wcześniej niż planowano. Ruch odbywać się będzie w obu kierunkach niezwłocznie po dopuszczeniu do ruchu obiektu.

Jest to oczywiście rozwiązanie doraźne. Chcę ponownie podkreślić, że naszym celem jest wybudowanie nowego mostu w Łękach.informuje starosta myślenicki Józef Tomal.

Zarząd Powiatu w perspektywie najbliższego roku będzie czynił wszelkie starania, aby pozyskać środki finansowe na wybudowanie nowego mostu, uzgodnić projekt i zakończyć inwestycje w przyszłym roku. To jeden z naszych obecnych priorytetów w infrastrukturze drogowej.dodał Starosta.
informacja Powiat Myślenicki

Powiązane wiadomości

0 0 głosuj
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

0
Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie, proszę o komentarz.x
()
x